Your IP: 54.146.195.24
Server Time: 2018-11-14 19:33:02

Чувари природе

Учитељ Радован Степанов је са својм одељењем II/1, поставио табле (забрана гажења траве), које су израђене на часу у оквиру предмета Чувари природе.

Дани лудаје

Ученици школе су израђивали украсне предмете које су продавали на свом штанду поводом манифестације Дани лудаје.

Ја имам таленат

Ученици Комарек Мате, Комарек Марио и Новак Ванеса пласирали су се у финале такмичења „Ја имам таленат“, одржаног 28.10.2018. године у КУД“Eđšeg“.

Одржан час корелације

Одржан је час корелације физичког васпитања са ученицима V/2 и ученицима из боравка. Наставна јединица је била скок у даљ.

Посете наставника четвртом разреду

Наставник Физичког васпитања Владимир Барбуловић одржао је час у одељењима IV/1 и IV/2. Наставница Мађарског језика Виолета Момић одржала је час у одељењу IV/2.

Посета вртића

Поводом Дечије недеље деца вртића Плави чуперак, Бамби, Пчелица и Наша радост посетила су нашу школу. Том приликом обишла су школу и учествовали су у радионицама које су организовале учитељице Дијана Цвејић и Сатлер Балинт Силвија са ученицима четвртогразреда.

Пријем у Дечији савез

Прваци су постали чланови Дечијег савеза. Том приликом им је уприличена приредба у организацији четвртих разреда.

Трка за срећније детињство

У категорији четвртих разреда-девојчице, ученица наше школе Дијана Козма, освојила је треће место. Честитамо  Дијани!