Ma

Your IP: 54.81.110.186
Server Time: 2018-08-19 15:12:03

IX. Gyermekszínjátszó Műhelytalálkozó

Iskolánk színjátszó csoportja a Gézengúzok május 6-án résztvett a IX. Bácsfeketehegyi Gyermekszínjátszó Műhelytalálkozón. Pénteken és szombaton egész Vajdaság területéről idesereglettek az általános- és középiskolások színjátszói. A színdarabok előadását háromtagú bírálóbizottság méltatta, melynek tagjai Benkő Ágnes drámapedagógus, koreografus (Celldömölk, HU), Meleg Gábor drámatanár (Budapest, HU) és Kovács Frigyes színművész (Szabadka, SRB) voltak. A bemutatkozás igazi élmény volt számunkra. Az iskolanapra készült előadásunkkal a Lúdas Matyival képviseltük iskolánkat. Az előadást Király Sándor az Egység M. E. rendezője állította színpadra, a csoportvezető pedig Momić Violetta magyartanárnő.

A hivatalos bemutatkozás után műhelymunkát szerveztek a színészek számára. A foglalkozás keretén belül megtanult előadást be is mutatták. Élmény volt látni, hogy mi mindenre képessek a fiatalok.