Ma
Összessen

Your IP: 54.234.45.10
Server Time: 2018-01-17 19:43:46

A tanítás kezdete és az új órarend

A tanítás 2017 Január 15.-én folytatódik a következő csengetési rend alapján:

• az alsós diákoknak reggel 8 órától
  • a felsős diákoknak pedig 13 órától kezdődik a tanítás

A felsős diákok új órarend alapján fognak dolgozni:

Az órarendet pdf formátumban le tudják tölteni: órarend

Mikulásnapi műsor

2017.XII 5.-én az Egység Művelődési Egyesületben Szent Miklós püspökre emlékezve előadást mutattak be a III2 osztály diákjai Sattler Bálint Szilvia tanítónő vezetésével. Az előadás után a Mikulás csomagokat osztott a gyerekeknek.

Adventi műhelymunka az iskolánkban

December elején az adventi időszak előtt, iskolánkban a magyar alsós diákok, tanítóik segítségével adventi koszorúkat készítettek. A diákok a koszorúk díszítése előtt hallottak arról, hogy mit jelképez az adventi időszak és szokások.

A műhelymunka a Kökényd Polgári Egyesület támogatásával valósult meg, a városi önkormányzat kultúrális ás művelődási pályázati kiírásán keresztül.

Házi olvasmányok anyaországi támogatásból

A gyermekhét és a könyvhónap alkalmából a Magyar Nemzeti Tanács 77 általános iskolába juttatot el könyvcsomagot. A könyvcsomagok a Magyar Kormány Miniszterelnöksége Nemzetpolitikai Államtitkárságának és a Bethlen Gábor Alapkezelő Zrt. támogatásának köszönhetően kerültek  kiosztásra. A program 13 300 tanulót érint. A Magyar Nemzeti Tanács nevében a könyvcsomagot Talpai Sándor  úr adta át iskolánknak.

Hétfőn március 20-án kezdődött az iskolanapi randezvénysorozatunk az Indul a bakterház című színelőadással. Iskolánk 6.,7. és 8. osztályos tanulói adták elő a színpadon.