SAM_1094.jpg
1633492
Данас
Јуче
Овај месец
Укупно
420
1063
25064
1633492

Your IP: 3.238.116.201
Server Time: 2024-07-20 06:31:44
Списак финалиста на Рецитаторском такмичењу
„Сада сањам мастила у боји“
школскe 2023/2024. годинe
 
Завршено је жирирање у првој етапи Рецитаторског такмичења „Сада сањам мастила у боји“. Четворочлана комисија одабрала је финалисте, учеснике који су заузели првих десет места. Финале такмичења одржава се уживо у суботу, 16. марта, од 15 часова. 
Сви такмичари, уколико желе, могу добити своје оцене и коментаре жирија на увид.

 

Финалисти ће путем мејла добити детаљна упутства која се односе на финални део такмичења.

 

Ред.
број
Име и презиме ментора
Школа
Место
Име и презиме учесника
Разред
1.
Дијана Цвејић
ОШ „Фејеш Клара“
Кикинда
Милица  Стојков
1
2.
Инга Атанацковић
ОШ „Фејеш Клара“
Кикинда
Кристина Кун
2
3.
Радован Степанов
ОШ „Фејеш Клара“
Кикинда
Јелена Стојков
3
4.
Ержебет Савановић
ОШ „Фејеш Клара“
Кикинда
Огњен Гавранов
3
5.
Даринка Маљугић
ОШ „Васа Стајић''
Мокрин
Јана Рељин
2
6.
Даринка Маљугић
ОШ „Васа Стајић''
Мокрин
Дуња Крстин
4
7.
Оливера Комлушан
ОШ „Јован Поповић“
Чока
Дуња Кенђур
3
8.
Оливера Комлушан
ОШ „Јован Поповић“
Чока
Софија Милосављевић
3
9.
Аранка Мађар
ОШ „Јован Јовановић Змај“
Нови Кнежевац
Хунор Доброка
2
10.
Рожа Бајус
ОШ „Јован Јовановић Змај“
Kaњижа
Естер Фаркаш
4
11.
Чила Ковач
ОШ „Петефи Шандор“
Нова Црња
Магдалена Ђерман
1
12.
Сузана Стојановић
ОШ „Јастребачки партизани“
Мерошина, Ниш
Андреј Јовановић
4
13.
Сузана Стојановић
ОШ „Јастребачки партизани“
Мерошина, Ниш
Лена Прокић
4
14.
Марија Станојловић
ОШ „Вук Караџић“
Крњево, Велика Плана
Маша Ранковић
3
15.
Марија Станојловић
ОШ „Вук Караџић“
Крњево, Велика Плана
Ема Тирнанић
4
Ред.
број
Име и презиме ментора
Школа
Место
Име и презиме учесника
Разред
1.
Виолета Момић
ОШ „Фејеш Клара“
Кикинда
Мате Комарек
7
2.
Марија Војиновић
ОШ „Ђура Јакшић“
Кикинда
Јована Живојинов
6
3.
Марија Војиновић
ОШ „Ђура Јакшић“
Кикинда
Стефан Сили
6
4.
Марија Војиновић
ОШ „Ђура Јакшић“
Кикинда
Теодора Ћурчин
8
5.
Зита Херцег
ОШ „Свети Сава“
Кикинда
Петра Тодорић
5
6.
Даринка Маљугић
ОШ ,,Васа Стајић''
Мокрин
Јован Степанчев
5
7.
Ливиа Абрахам
ОШ „Јован Јовановић Змај“
Нови Кн., Банатско Ар.
Ерна Доброка
5
8.
Јелена Голушин
ОШ „Др Ђорђе Јоановић“
Ново Милошево
Марина Торњански
5
9.
Срђан Попов
ОШ „Др Ђорђе Јоановић“
Ново Милошево
Мина Радновић
6
10.
Мариана Кошањи
ОШ „Серво Михаљ“
Падеј
Ченге Јенеи
5
11.
Јулијана Билић
ОШ „Јован Стерија Поповић“
Вршац
Борис Тоскић
6
12.
Бојана Пришуњак
ОШ „14. октобар“
Београд, Раковица
Николина Друловић
8
13.
Драгана Благојевић
ОШ „Вук Караџић“
Ћуприја
Василиса Милојковић
8
14.
Јелена Ивановић
ОШ  „Угљаре“
Угљаре, Косово
Тијана Митић
5